טבעות מעוצבות

טבעות מעוצבות הן עבודת מלאכתם של מעצבי תכשיטים וכל אחד מהם מאופיין בקווי עיצוב שונים אשר מייחדים אותו ואת עיצוביו.

מעצבי תכשיטים רבים מתאפיינים בסוג תכשיטים מסוים אותו הם מייצרים ומעצבים, אך התכשיט הנפוץ מכולם היא הטבעת. טבעות מעוצבות יכולות להיות טבעות משובצות ביהלומים ואבני חן למיניהן, כמו כן טקסטורת הטבעת יכולה להשתנות למספר רב של גוונים וצורות כגון : טבעות מרוקעות, טבעות מחוספסות, טבעות עם טקסטורה עתיקה וכ"ו…

טבעות נישואין מעוצבות וטבעות אירוסין מעוצבות הן עיסוקם של מעצבי תכשיטים רבים ואלו בדרך כלל הטבעות הכי מבוקשות לעיצובים מיוחדים.

הדרישה לטבעות נישואין מעוצבות היא גבוה מכיוון ואנשים רבים מעוניינים לרכוש טבעת שתהיה מיוחדת, מכיוון וטבעת הנישואין תישאר על האצבע שלכם לעד ולא תרצו לענוד טבעת פשוטה כל חייכם אלא טבעת מעוצבת ויפה.

בעולם היהלומים העיצובים הם כמעט והכרח, מכיוון והעלויות הגבוהות של היהלומים לפחות מצריכות עיצוב מתאים ומיקום נכון של היהלומים.

איפה כדאי לקנות טבעות מעוצבות

לשאלה זו יש 2 תשובות

  1. אם תרצו ליצור טבעת מעוצבת באופן ייחודי, אז מעצבי תכשיטים הם הפתרון המשולם עבורכם, מעצבי תכשיטים יעצבו עבורכם טבעות מעוצבות באופן אישי וייחודי בצורה כזו שלא תמצאו את הטבעת הספציפית על אף יד אחרת.
  2. במידה ולא יעניין אתכם הייחודיות אלא המחיר, אז תוכלו למצוא מגוון רחב של טבעות מעוצבות במחירים זולים בחנויות התכשיטים למיניהן, היתרון שיש לחנויות התכשיטים על מעצבי התכשיטים בעניין המחיר, הוא בזכות הכמות של הטבעות שהם מזמינים ובעקבות כך המחיר פר טבעת יורד.