טבעות נישואין מעוצבות

טבעות נישואין מעוצבות הן החלטה נבונה מכיוון והטבעת עומדת לשהות על ידיכם שנים רבות (אנו מקווים) וטבעת שאיננה מוצאת חן בעינכם ב100% תטריד אתכם למשך השנים והסלידה ממנה תהפוך אפילו גדולה יותר.

מכיוון וטבעת נישואין אי אפשר אחר כך להחליף אז כדאי בהחלט לבחור טבעת שתתאים לכם ותאהבו את המראה והעיצוב שלה.

איך בוחרים טבעת נישואין

ובכן טבעת נישואין כאמור תישאר אתכם לאורך כל חיי הנישואים שלכם ותרצו שזאת תהיה טבעת שגם לאורך השנים תתגאו בה ותאהבו לראותה, לכן בעת הבחירה תצטרכו להתחשב במספר דברים בכדי להבטיח טבעת נישואין אהובה ויפה.

  1. צבע עורכם- טבעת נישואין אשר לא תתאים לגוון עורכם, תיעלם או תבלוט בצורה שלא תחמיא לה ולכם וגם אם זאת תהיה טבעת נישואין מעוצבת ויקרה בעלת 18 קראט, היא תיראה זולה ולא מחמיאה.
  2. עיצוב הטבעת- טבעות נישואין מעוצבות בסגנון אישי הם הבטחה לשרידות האהבה לטבעת והתאמה מלאה למראה החיצוני שלכם. מעצב תכשיטים יתחשב בעת עיצוב הטבעות בצבע העור שלכם ובהעדפות הצורה החיצונית של הטבעת כך שהטבעת תשב לכם על היד בצורה טבעית ומושלמת.
  3. התאמה לטבעת הנישואין של בן הזוג השני תבטיח הרמוניה לאלה אשר מאמינים בכך.

חשוב לזכור כי המטרה העיקרית של טבעת נישואין היא הקידושין תחת החופה ולכן טבעות נישואין מעוצבות צריכות לעמוד בתנאי ההלכה והרבנות שאומרים שעל טבעת נישואין להיות חלקה מצדה הפנימי ובעלת סוג אחד של מתכת בלבד ממנה עשויה הטבעת.

לכן אל תזדרזו לקנות את טבעות הנישואין שלכם ותזכרו שהם אמורות להישאר אתכם לעד, קחו את הזמן וחפשו טבעות נישואין מעוצבות לפי טעמכם האישי ובהתאמה מלאה לצורה החיצונית שלכם.