טבעות נישואין מיוחדות

ברית הנישואין היא אחת מהדברים החשובים ביותר שאנו יוצרים בחיים וטבעת הנישואין מסמלת את ההרמוניה והזוגיות של שני בני הזוג, על ידי כך שהיא מוצגת לעד על הצבעותינו. אך הרצון להציג את ברית נישואינו כבחירה טובה, אמתית ומיוחדת, מצריכה אותנו להיות יצירתיים ושונים מאחרים על ידי ענידה של טבעות נישואין מיוחדות ולא שגרתיות.

ההגבלה שיוצרת ההלכה על טבעות נישואין

רבים חושבים שעקב ההגבלות של ההלכה על טבעות נישואין בכדי שהיו כשרות ומאושרות לקידושין, אי אפשר ליצור טבעות נישואין מיוחדות ונאלצים להסתפק בטבעות זהב פשוטות שאינן מושכות את העין ואת הרגש.

אנשים אלו פשוט לא יודעים שישנם פתרונות יצירתיים וכנראה גם שהם לא יודעים בברור את המשמעות של מהי טבעת נישואין לפי ההלכה והרבנות, אז נסביר בקצרה שטבעת נישואין כשרה אמורה להיות חלקה מבפנים ומיוצרת מסוג מתכת אחת בלבד.

על פי נתונים אלו אנו מבינים שאפשר בהחלט למצוא וליצור טבעות נישואין מיוחדות , במגוון דרכים ואפשרויות שונות כגון: עובי הטבעות , ריקועים מיוחדים , גימור של מט או גימור מבריק, צבע וטקסטורה שונה.

טבעות נישואין מיוחדות מסמלות את ההרמוניה שבזוגיות שלכם

ענידה של טבעות נישואין מיוחדות מרמזת על קשר הרמוני ופורה בין שני בני הזוג, כאשר יש בו מידה של יצירתיות ושונות מהזרמים המרכזיים שבהם צועדים זוגות רבים כל כך.

בעולם בו אחוזי הגירושים גבוהים ובלתי נתפסים, השונות והמיוחדות תופסים כיוון חדש וחשוב אשר נותן תקווה לשינוי מגמה ובריחה מהסטטיסטיקה המפחידה של הזוגות שמתגרשים.