טבעות נישואין לאישה

בניגוד מטבעות נישואין לגבר, טבעות נישואין לנשים צריכות להיות מושכות וסקסיות , כאשר אצל גברים אנו נוטים לעדן את הטבעות למצב בו הם בקושי ומורגשות על היד ,טבעות נישואין לאישה צריכות להיות מודגשות על היד וצעקניות בדרך היפה שבכך.

טבעות נישואין לאישה מסמלות עבור בת זוגתנו את המעמד ואיננו רוצים להוריד מערכו אלא רק להעלותו.

אצל נשים החיים נראים בצבע וכמה שיותר, לא רק שהם המין היפה, אלא גם המין ששולט בעיצוב ובאסטטיקה.

טבעות נישואין לנשים צריכות להיות וכמה שיותר נוצצות ומעוצבות, כמובן תחת מגבלותיה של ההלכה, טבעת הנישואין צריכה לבלוט על ידה של האישה ולגרוף מחמאות מכל עבר.

טבעות נישואין לאישה בעבר

בעבר טבעות נישואין לנשים התחילו כדרך בה סימלו את הסטאטוס של האישה וכתמרור עבור כל החפץ בעיקרה להתרחק כי אישה זו תפוסה.

כיום אנו בימים מתקדמים בהרבה בהם הנשים סוף כל סוף משוחררות ואינן צריכות תיוגים ותמרורים אליהן בכדי להדוף גבר שמתחיל איתן, אך המסורת של טבעת נישואין ממשיכה ואפילו מתחזקת בכך שכיום לא רק טבעות נישואין לאישה אלא גם טבעות נישואין לגבר קיימות והגברים עונדים אותם לאור הזדהות עם נשותיהם אשר עדיין אמורות על פי ההלכה ללבוש את טבעת הנישואין.

את טבעות הנישואין מומלץ להתאים בצורה כזו שתהיה שלמות בין ההתאמה של האדם לטבעת ולאהבה שלו אליה, כלומר אישה שחומה שקונה טבעת נישואין זהב אדום, קצת מסתכנת בכך שהטבעת פשוט תהיה פחות בולטת על ידה וכדאי לה לבחור דווקא בזהב לבן, ממנו תקבל אפקט גדול ויפה יותר, כמו כן אסור לשכוח שטבעת הנישואין תשב על ידינו לעד ( מקווים בשבילכם) והנוחות והעיצוב שמשדרת הטבעת אמורה להחזיק גם כן לעד, לכן הבחירה של הטבעת צריכה להיעשות בשיקול רב ולאט.