טבעות נישואין זולות

בכדי לקנות טבעות נישואין זולות אתם צרכים להבין קודם את מורכבות המחיר של הטבעת, טבעות נישואין הן לרוב טבעות זהב צהוב, כלומר זהב רגיל ועלותם של הטבעות בנויה משלוש מרכיבים:

  1. איכות הזהב ( אחוז הקראט של הזהב שממנו הכינו את הטבעת)
  2. משקל הטבעת ( כמות החומר שממנה עשויה הטבעת)
  3. מחיר העבודה( מחיר שלוקח הצורף או חנות התכשיטים)

אם נשחק בצורה נכונה במרכיבים אלו , נצליח להרכיב טבעת נישואין זולה.

איך מוזילים את טבעת הנישואין?

  1. ובכן נתחיל דווקא מהפרמטר האחרון והוא חנות התכשיטים או צורף, כדאי לנו לבדוק את מחיר העבודה אותו דורש הצורף או חנות התכשיטים, על טבעות נישואין לרוב אין עבודה רבה מכיוון והטבעות אמורות להיות חלקות ופשוטות על פי ההלכה ורוב התהליך הוא ביציקתם של הטבעות.

לרוב המקום בו יהיה לכם הכי זול מבחינת עמלה, יהיה זה המקום אשר עובד בכמות ייצור גדולה יותר , מכיוון ועל חומר הגלם ישנה הנחה בעת קנייה גדולה.

  1. משקל הטבעת הוא פרמטר מאד חשוב בהוזלה של הטבעת ובעזרתו נוכל להוריד את המחיר משמעותית. את הזהב שוקלים לפי גרמים ועל כל גרם המחיר קופץ, כך שטבעת "קלה" יותר תעלה פחות כסף וחיצונית לא יבחינו בכך כלל.
  2. טבעות נישואין זולות הן בעיקר משחק במשקל הזהב ובאיכותו, כאשר טבעת הזהב תהיה 24 קראט במשקל של 9  גרם ,היא תהיה הרבה יותר יקרה מאשר טבעת 14 קראט זהב באותו משקל בדיוק וזאת עקב עליה משמעותית בדרגת הזהב והטוהר שלו בטבעת.

ובכן אחרי שקראנו את פוסט זה נוכל להוזיל את טבעות הנישואין על ידי משחק בפרמטרים שמרכיבים את המחיר, מבלי לפגוע בצורתה החיצונית.