טבעות נישואין

 

טבעות נישואין הן הטבעות אותן מחליפים בני הזוג תחת חופה וקידושין ואלו מסמנות את המחויבות והאמון אשר בונים הנשואים החדשים.
בכדי לקנות טבעת נישואין צריך טיפה להבין,חוסר הבנה יכול להביא לבזבוז מיותר של כסף ואפילו לקניה של מוצר לא איכותי.

איך קונים טבעת נישואין?

ובכן קודם כל עלינו להבין ממה מורכב מחיר טבעת הנישואין ולאחר שנבין זאת יהיה לנו קל יותר לגשת לצורף או לחנות התכשיטים ולרכוש טבעת נישואין במחיר שווה לערכה האמיתי.
מחיריהן של טבעות נישואין מורכבים מ-3 פרמטרים עיקריים ושליטה בהן תגרום לכם לקנות טבעת נישואין טובה ויפה ללא הגזמה ובמחיר שהיא אכן שווה.

ובכן 3 הפרמטרים אשר מרכיבים את טבעת הנישואין הם:

1.    חומר הטבעת,כלומר זהב לבן,זהב צהוב וכ"ו… צפיפות החומר עצמו מהווה את החלק המשמעותי ביוקר הטבעת כנסו למדריך הזהב שלנו ותבינו מהם המושגים קראט זהב ואיך הוא קשור לצפיפות החומר ולמחיר הסופי של הטבעת.
2.    משקל הטבעת, לאחר שהבנו את ההיבטים של צפיפות וסוג החומר ממנו עשויות טבעות נישואין,עכשיו ניגש לעניין ונשקול את הטבעת , מחיר חומר הטבעת יהיה לפי משקל, לכל חומר יש מחיר אחיד לגרם והמשקל של הטבעת הוא שקובע את מחיר הסופי עבור החומר.
3.     עבודה, זהו החלק בו נראה הבדלים בין מעצבי תכשיטים וחנויות, עד עכשיו הכול היה צפוי ומחיר הזהב והמשקל הם קבועים, אך כאן מחיר העבודה משתנה בין חנות לחנות ובין צורף לצורף,כנסו לעמוד מעצבי התכשיטים ותבינו מהי עבודתו של מעצב תכשיטים ומהם התהליכים שעוברת טבעת נישואין מהתחלה ועד הסוף ותוכלו לדעת איזה מחיר הוא אידיאלי ואיזה הגזמה.