טבעות אירוסין זולות

איך למצוא טבעות אירוסין זולות?

טבעות אירוסין זולות הם עניין של משחק בפרמטרים שמרכיבים את הטבעת, כדי ליצור טבעת אירוסין זולה אנו צרכים פשוט להרכיב את טבעת האירוסין בצורה נכונה.

מהם הפרמטרים שמרכיבים טבעת אירוסין?

מחירן של טבעות אירוסין מורכבות מ-3 פרמטרים שונים שהם:

  1. מרכיב הטבעת, כלומר החומר ממנו היא עשויה ובדרך כלל זהו זהב צהוב או זהב לבן.
  2. יהלום , בדרך כלל טבעת אירוסין משובצת ביהלום או במספר יהלומים.
  3. מחיר עבודתו של מעצב התכשיטים( אם קונים מחנות תכשיטים אז מחיר העבודה מוחלף במחיר עמלה ).

איך מוזילים את טבעת האירוסין בעזרת פרמטרים אלו?

  1. בפרמטר הראשון , שהוא החומר ממנו עשויה הטבעת, נוכל להוזיל את המחיר בעזרת משחק במשקלה של הטבעת. מחיר הזהב הוא מחיר משתנה אשר מושפע משלל גורמים ומיקרים בעולם וכמו הדולר הוא זז כמעט כל יום מטה או מעלה, מחיר הזהב הוא לפי צבעו (לבן, צהוב, אדום) ולפי אחוז הקראט שהוא. כמובן שנוכל גם לרכוש טבעת שאחוזי קראט הזהב שלה נמוכים יותר ולכן גם מחירה יצנח.
  2. בפרמטר זה נוכל להשפיע הכי הרבה על המחיר וזהו פרמטר היהלום, רוב טבעות האירוסין משובצות יהלומים, לרוב אלו טבעות סוליטר אשר בהן משובץ יהלום אחד בסנטר של הטבעת. בפרמטר היהלום ישנו משחק גדול מאד בין יהלום ליהלום וזה נובע מאיכויות שונות של יהלומים. ישנם מצבים רבים בהם ישנו הבדל איכות בין יהלום ליהלום והמחיר בהתאם, אך חיצונית כלל לא מבחינים בכך ולכן זוהי עסקה טובה. רוצים ללמוד איך מוצאים יהלום זהה חיצונית אך זול יותר? כנסו למדריך היהלומים ולימדו על כך.
  3. בפרמטר זה שהוא מחיר העבודה או עמלת החנות, לא נוכל לעזור הרבה ורק נוכל להגיד לכם שבעזרת משא ומתן בריא, אפשר לעשות פלאים (-:

הקפדה על פרמטרים אלו תעזור לכם למצוא טבעת אירוסין זולה וללא כל פגיעה חיצונית בנראות שלה.

כמו כן תוכלו תמיד למצוא טבעות אירוסין זולות כאן.