טבעות אירוסין

טבעות אירוסיןטבעות אירוסין – איך מעריכים עלות של טבעת אירוסין?

מחיריהן של טבעות אירוסין נמדדים לפי מספר פרמטרים אשר מרכיבים יחדיו את הטבעת,כל אחד ממרכיבים אלו משנה את מחיר הטבעת פלאים והבנה אפילו מועטה בתחום יכולה לעזור לכם לרכוש טבעת אירוסין בפחות כסף ועם פרמטרים גבוהים יותר.

רוב האנשים אינם מבינים בתחום כלל וקונים טבעות אירוסין אך ורק על פי המלצות המוכרים בחנויות,תוצאה אשר בפועל יכולה להביא להטעיה ולטבעת שלא שווה את הסכום ששולם עליה. באתר זה נסקור עבורכם את כלל המרכיבים של טבעת אירוסין ואיך משכללים את כל המרכיבים בסוף למחיר הטבעת.

טבעות אירוסין 3 המרכיבים בדרך למחיר סופי

כמה עולה טבעת אירוסין ? ובכן טבעת אירוסין יכולה לעלות 1500 ₪ וגם 15000 $ המחיר נמדד בסופו של דבר ע"פ איכות המרכיבים הבונים יחדיו את הטבעת.

  • מרכיב ראשון הוא חומר הגלם של הטבעת, בד"כ זהו זהב וגם במרכיב זה יש משתנים אשר גורמים למחיר להשתנות כגון: קראט, משקל הטבעת, מחיר הזהב בשוק, צבע הזהב וכ"ו.. כנסו עכשיו למדריך הזהב שלנו ולימדו מהם הגורמים שמשפיעים על מחיר הזהב ואיך משפיע הזהב על מחיר הטבעת הסופי.
  • מרכיב שני זהו היהלום, היהלום הוא החלק היקר ביותר בטבעת אירוסין והוא גם החלק בו הכי קל להונות אדם אשר לא מבין, בשונה מהזהב ערכו של יהלום נמדד במספר פרמטרים גדול יותר אשר מקשים על אדם שלא בקיא במושגים ובמקצוע למדוד את ערכו, במדריך היהלומים שלנו נסביר לכם כיצד מודדים את ערכו של היהלום, איך קוראים ומבינים תעודת איכות של יהלום ואילו מכונים גמולוגיים נחשבים כאמינים.
  • מרכיב שלישי זהו העיצוב, עיצוב ייחודי עולה יותר כסף מכמה סיבות, כנסו אל מדריך מעצבי תכשיטים ותבינו למה טבעות אירוסין בעיצוב ייחודי יקרה יותר.

בעזרת המדריכים שלנו והעצות הרבות שתקבלו באתר, תוכלו לרכוש טבעת אירוסין או טבעת נישואין ללא כל חשש ,של מרמה ואפילו תצליחו בעזרת ההבנה שתרכשו כאן לקבל יותר עבור כספכם.